Warsztaty dla liderów i zespołów

Warsztaty dla liderów i zespołów

Kierowanie i zarządzanie zespołem jest wyzwaniem. Z jednej strony opiera się na kompetencjach i charyzmie lidera, z drugiej jest zależne od osób które tworzą zespół, który ma za liderem podążać.

Sztuką jest wobec tego zbudować przywództwo oparte jednocześnie na autentyczności i kompetencjach oraz kierowanie ludźmi z poszanowaniem ich indywidualności i angażowaniem do pracy zespołowej.

Warsztaty są dedykowane dla liderów, którzy dopiero rozpoczynają swoją pracę jako managerowie czy kierownicy oraz dla doświadczonych przywódców którzy poszukują inspiracji i wiedzy żeby jeszcze lepiej pracować z ludźmi.

Tematy które poruszamy podczas warsztatów to: budowanie autentycznego przywództwa, sytuacyjność stylów kierowania, motywacja, wykorzystanie Analizy Transakcyjnej w zarządzaniu, odporność psychiczna, praca zespołowa i komunikacja w zespole, kreatywność i innowacyjność w pracy zespołowej i inne.

W pracy z liderami wykorzystuję kwestionariusz ILM72 który pozwala zdiagnozować indywidualny styl przywództwa i sprawdzić na ile jest on adekwatny do kultury organizacyjnej oraz aktualnych potrzeb zespołu.

Wykształć w sobie umiejętności które pomogą ci w życiu

Zapisz się już teraz !